Dnes je 10.4.2020


Čas od času rozesíláme zájemcům informace o změnách a novinkách na stránkách tohoto portálu. Zadáte-li sem svůj e-mail, přidáme do seznamu adresátů i vás.

Kliknutím na tuto ikonu se můžete přihlásit k odběru novinek ve formátu XML:
RSS Feed RSS kanál

__________________

Zajímáte se
o umělecké dění?
Čtěte artmagazin.eu.
artmagazin.eu
__________________

Nejrozsáhlejší databáze fotografických výstav na českém internetu přináší základní údaje o mnoha desítkách právě probíhajících výstav v celé republice a nabízí naprosto unikátní možnost vyhledávání v tisícovkách záznamů podle různých kritérií. Chcete-li do databáze přidat výstavu, kterou právě pořádáte, můžete informace o ní vložit do tohoto formuláře.


English Homepage

N E J N O V Ě J Š Í
Z P R Á V Y

Jste plátcem DPH a prodáváte fotografie přes internet konečným spotřebitelům v cizině? Pokud ano, týkají se vás následující změny v zákoně o DPH.

Do sekce věnované autorským právům jsme přidali novou stránku často kladených otázek.

Evropská komise vyzvala veřejnost k podávání připomínek k revizi autorského práva v EU.

Do 14. ledna 2014 můžete zasílat návrhy na Osobnost české fotografie za minulý rok.

Výstavou Slovenská nová vlna, 80. léta, se v Praze otevírá Dům fotografie.

Josef Koudelka se dohodl s UPM a věnuje mu soubor 537 fotografií.

Mají čeští fotografové zájem o autorská práva? Nečinnost vedení jejich profesních organizací naznačuje, že to moc slavné nebude.

Vzhledem k tomu, že nejnavštěvovanější stránkou fotomonitoru je již od počátku databáze fotografických výstav, změnili jsme poněkud uspořádání webu, aby lépe odrážel zájmy jeho čtenářů.

Podporujeme Manifest
za používání
metadat

Podporujeme Manifest za používání metadat

Možnosti inzerce

Jsou-li vaší cílovou skupinou profesionální fotografové a vážní zájemci o fotografii, a to nejen o fotografickou techniku, ale například také o kulturní dění v oblasti fotografie, pak portál fotomonitor.info je pro vás tím pravým inzertním médiem. Inzerci je možno zadat buď pro celý portál, nebo jen pro vybrané rubriky. Můžete se také stát sponzory informačního e-mailového zpravodaje, který rozesíláme zhruba jednou měsíčně stovkám profesionálních fotografů a zájemců o fotografii.

Technické možnosti umístění a varianty reklamních bannerů jsou uvedeny v následující tabulce. Definitivní podklady přijímáme ve formátu GIF, animovaný GIF, JPEG nebo Flash. Pokud reklamní banner dosud nemáte, můžeme vám ho samozřejmě zhotovit.

Ceny inzerce na našem portálu i ceny za zhotovení různých typů bannerů vám na požádání sdělíme.