Dnes je 8.4.2020


Čas od času rozesíláme zájemcům informace o změnách a novinkách na stránkách tohoto portálu. Zadáte-li sem svůj e-mail, přidáme do seznamu adresátů i vás.

Kliknutím na tuto ikonu se můžete přihlásit k odběru novinek ve formátu XML:
RSS Feed RSS kanál

__________________

Zajímáte se
o umělecké dění?
Čtěte artmagazin.eu.
artmagazin.eu
__________________

Nejrozsáhlejší databáze fotografických výstav na českém internetu přináší základní údaje o mnoha desítkách právě probíhajících výstav v celé republice a nabízí naprosto unikátní možnost vyhledávání v tisícovkách záznamů podle různých kritérií. Chcete-li do databáze přidat výstavu, kterou právě pořádáte, můžete informace o ní vložit do tohoto formuláře.


English Homepage

N E J N O V Ě J Š Í
Z P R Á V Y

Jste plátcem DPH a prodáváte fotografie přes internet konečným spotřebitelům v cizině? Pokud ano, týkají se vás následující změny v zákoně o DPH.

Do sekce věnované autorským právům jsme přidali novou stránku často kladených otázek.

Evropská komise vyzvala veřejnost k podávání připomínek k revizi autorského práva v EU.

Do 14. ledna 2014 můžete zasílat návrhy na Osobnost české fotografie za minulý rok.

Výstavou Slovenská nová vlna, 80. léta, se v Praze otevírá Dům fotografie.

Josef Koudelka se dohodl s UPM a věnuje mu soubor 537 fotografií.

Mají čeští fotografové zájem o autorská práva? Nečinnost vedení jejich profesních organizací naznačuje, že to moc slavné nebude.

Vzhledem k tomu, že nejnavštěvovanější stránkou fotomonitoru je již od počátku databáze fotografických výstav, změnili jsme poněkud uspořádání webu, aby lépe odrážel zájmy jeho čtenářů.

Podporujeme Manifest
za používání
metadat

Podporujeme Manifest za používání metadat

Pravidla používání portálu fotomonitor.info

Provozovatelem internetového portálu fotomonitor.info je vydavatelství PhDr. Lubomír Synek – ArchArt (dále jen provozovatel). Tento portál a jeho obsah je chráněn autorským zákonem (tj. zák. č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů).

Přístup k internetovému portálu fotomonitor.info je bezplatný, stejně jako jeho používání pro vlastní potřebu. Užívat portál fotomonitor.info nebo jakoukoli jeho část bez souhlasu provozovatele jinak než pro vlastní potřebu je zakázáno. Využití textů, částí textů nebo obrazových materiálů je možné jen s předchozím písemným souhlasem provozovatele.

Zasahovat jakýmkoliv způsobem do obsahu či technické podstaty stránek fotomonitor.info je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.

Tento portál nezpracovává žádné osobní údaje podle zákona o ochraně osobních údajů. Pokud však návštěvník portálu jakýkoli údaj týkající se jeho osoby na tyto internetové stránky vloží, zavazuje se provozovatel, že jej nezpřístupní žádné třetí osobě.

Provozovatel vyvíjí maximální úsilí k tomu, aby informace na těchto stránkách byly aktuální. Některé z informací publikovaných na stránkách fotomonitor.info však přebírá z jiných zdrojů, které sice pokládá za důvěryhodné, nicméně v žádném případě za správnost, úplnost a aktuálnost informací zveřejněných na těchto stránkách neodpovídá. Provozovatel nenese ani žádnou odpovědnost za případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s užíváním stránek fotomonitor.info.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah internetových stránek třetích subjektů, které lze prostřednictvím stránek portálu fotomonitor.info navštívit, ani za obsah jakéhokoli reklamního sdělení či jiné propagace umístěné na stránkách fotomonitor.info.